Bild från IsedorasVintageNu kommande vecka testar vi lunchöppet 11-14 och rekommenderar er att luncha på Vårsta och efter maten kila över till oss på VintageSjögården för lite lunch-shopping! Ta med en vän eller kollegorna! Varmt välkomna!!
Bild från IsedorasVintageSöndagsöppet med fikaförsäljning 12-15 denna vecka. Och nu på söndag skänker vi all förtjänst oavkortat till UNHCR, FNs flyktingorgan som hjälper människorna i den pågående flyktingkrisen. På bilden en pojke från Syrien som bär sin bror över gränsen mella
Bild från IsedorasVintageImorgon lördag finns vi i Härnösands teaters foaje mellan 10-15! Vi kommer att ha utvalda plagg och massor av handväskor & hattar med oss till försäljning! Och mycket annat spännande kommer också finnas där; se evenemanget här; https://www.facebook.com/ev
Bild från IsedorasVintageNu hittar ni flera av våra plagg på Tradera! Kika in!http://www.tradera.com/profile/items/1318586/isis-73
Handla med ett klick var du än är, betala via Swish/internetbanken och du har din pärla i brevlådan inom kort! Ha en fin dag alla!
Bild från IsedorasVintageSnart dags att packa för några dagar i solen! Men idag söndagsöppet 12-14! Kaffe & bulle 25 kronor-kom och shoppa secondhand-kläder, vintage, klänningar & ta en fika i lugn och ro. Varmt välkomna!
Anmäl bilden
Anmäl bilden
Anmäl bilden
Anmäl bilden
Anmäl bilden
Anmäl bilden
Anmäl bilden
Anmäl bilden
Anmäl bilden
Anmäl bilden